Telefon komórkowy +48 796 387 604 Telefon komórkowy+48 77 414 22 40 Telefon komórkowykontakt@kancelariaduet.eu Telefon komórkowy ul. Pułaskiego 17, Kluczbork
KANCELARIA PODATKOWA DUET

KANCELARIA PODATKOWA DUET

strzałka do góry

Kancelaria Podatkowa DUET działa nieprzerwanie od 2006 roku. Ma ugruntowaną pozycję na rynku oraz niezbędne doświadczenie by sprostać każdemu wyzwaniu zawodowemu. Udziałowcy Spółki i Zarząd posiadają certyfikat do usługowego prowadzenia ksiąg wydany przez Ministerstwo Finansów w 2001r. i 2008r. Świadczymy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej w całym kraju. Prowadzimy wszelkie ewidencje, od najprostszych takich jak ryczałt, podatkowa księga przychodów i rozchodów, ewidencje VAT do pełnych ksiąg handlowych. Naszymi klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy jak też spółki prawa handlowego. Proponowana przez nas oferta obejmuje pełną obsługę księgową firm i przedsiębiorstw, adresowana jest zarówno do spółek prawa handlowego jak i osób fizycznych. Służymy również pomocą w sprawach związanych z rozliczeniami podatkowymi osób fizycznych z dochodów uzyskanych za pracę w Polsce oraz zagranicą.


Nasze atuty to przede wszystkim profesjonalizm, wszechstronna i kompleksowa oferta, indywidualne podejście do Klienta. Sprawiają one, że relacje, które tworzymy z naszymi Klientami, są długotrwałe, a dzięki zaangażowaniu i dbałości o Klienta, również oparte na pełnym zaufaniu. Dla naszego Zespołu rachunkowość jest pasją a nie tylko matematycznym działaniem mającym dać tylko wynik w postaci podatku do zapłacenia. Prawidłowo prowadzona księgowość może stanowić doskonałe narzędzie do zarządzania. Dlatego nasza praca nie polega tylko na zrobieniu miesięcznych ewidencji wymaganych do rozliczeń z Urzędem Skarbowym. Analiza danych i wyciąganie wniosków pozwala nam na pomoc naszym klientom w podejmowaniu korzystnych decyzji.


Dział księgowości ściśle współpracuje z zespołem informatycznym zapewniając jak najwyższy poziom obsługi w dobie informatyzacji. Dzięki czemu naszym Klientom udostępniamy bezpłatnie platformę księgową dzięki, której mają Państwo bieżący dostęp online do danych księgowych, podatków oraz możliwość wystawiania faktur sprzedażowych.


Współpraca z nami oznacza, że zyskują Państwo:

  • znaczącą redukcję kosztów - nie potrzeba tworzyć odrębnego działu księgowości, ponosić kosztów zatrudnienia i szkolenia personelu,

  • gwarancję bezpieczeństwa - reprezentując Państwa firmę przed Urzędem Skarbowym, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych,

  • oszczędność czasu - pozwalamy skupić się na prowadzeniu firmy i zapomnieć o czynnościach związanych z prowadzeniem księgowości.


Serdecznie zapraszamy do współpracy!


Księgowość

Od kilkunastu lat wspieramy podmioty gospodarcze w prowadzeniu działalności. Prowadzimy księgi rachunkowe, podatkowe księgi przychodów i rozchodów, ewidencje ryczałtowe.

Kadry i płace

Z korzyścią dla klientów zastępujemy lub wspieramy działy kadr małych i dużych firm. Naliczamy wynagrodzenia, sporządzamy oraz przekazujemy rozliczenia i deklaracje do US i ZUS.

Zeznania podatkowe

Służymy pomocą w sprawach związanych z rozliczeniami podatkowymi osób fizycznych z dochodów uzyskanych w Polsce oraz zagranicą.

GODZINY PRACY:

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne

ADRES:

Kancelaria Podatkowa DUET sp. z o.o.
ul. Pułaskiego 17
46-200 Kluczbork
NIP: 675-13-43-465

TELEFONY:

+48 796 387 604
+48 77 414 22 40

E-MAIL:

kontakt@kancelariaduet.eu
kadry@kancelariaduet.eu
ksiegowosc@kancelariaduet.eu
pit@kancelariaduet.eu
Copyright © by DUET sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone